Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Witam. Co to może być? Trochę się martwię,bo mi zdiagnozowali raka płasko nabłonkowy złośliwy.
6 komentarz
ostatni 8 miesięcy temu  
/ gość
Witam,I co było??
2 komentarz
ostatni 7 miesięcy temu  
/ gość
Poproszę o opis rtg klatki piersiowej
1 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: