Zaloguj
Reklama

Poradnik praktyczny dla dziewcząt i kobiet - Sztuka Flirtowania, autorstwa Violet Blue

Autorzy: Monika Mierzwa, okładka i zdjęcia: księgarnia Gandalf
sztuka, flirtowania
Fot. księgarnia Gandalf
sztuka, flirtowania
(0)

Sprawdź czy umiesz to robić, takim hasłem w towarzystwie kusząco wyglądającej półnagiej brunetki na okładce zachęca nas do kupienia i zajrzenia w poradnik niewielkiej wielkości o sztuce filtrowania.

Reklama

Jest to niewielkiego formatu około stu stronicowa książeczka, która odpowie nam na pytania co to jest flirt dla zabawy a co to celowy, jakim typem flirciary jesteś, co blokuje naszą pewność siebie, jak poruszać się krokiem filmowego kociaka, co to jest ciche uwodzenie, jak hipnotyzować gestami i słowami oraz poda najpopularniejsze wpadki flirciary i jak z nich wybrnąć. Generalnie ta książeczka-poradnik wprost elektryzuje seksem i zachęca do wypróbowania tej tajemnej sztuki jaką jest flirtowanie.

Co prawda jest ona stworzona raczej dla czytelnika zamieszkującego Stany Zjednoczone czy inny kraj Europy Zachodniej jak Francja, Anglia, Hiszpania itp., gdzie kobiety zdecydowanie są bardziej otwarte, pewne siebie i nie tak pruderyjne jak niestety jeszcze wciąż Polki, które raczej nie pozwolą sobie na zadanie pytanie przy pierwszym spotkaniu z nieznajomym przy barze:” jakie masz zdanie na temat fryzur intymnych?” czy podobne, które sugeruje nam autorka.

Poradnik jest podzielony na kilka rozdziałów. W pierwszym autorka na podstawie krótkiego testu definiuje jaki typ flirciary reprezentujesz. Zatem wg autorki jesteś reprezentantką grupy o nazwie Szykowny Cukiereczek, albo Modna Bogini, Bombowa Femme Fatale albo też ostatniej grupy Uwodzicielska Władczyni Całej Ludzkości.  W kolejnych rozdziałach dowiesz się jak się poruszać w seksowny i uwodzicielski sposób, jak się ubrać wyzywająco, jak wzmocnić swoją pewność, jak zahipnotyzować spojrzeniem osobę, którą masz na celu i dać mu do zrozumienia, że na niego polujesz. 

Bardzo mi się podobało jak autorka zdefiniowała i pogrupowała mężczyzn biorąc pod uwagę fakt, że ma to być twój potencjalny kandydat do flirtu. Dowiedziałam się zatem, że mężczyźni dzielą się na Artystów, Twardzieli, Geniuszów Zbrodni, Kobieciarzy lub zamiennie Pożeraczy Serc Niewieścich a dosadniej ich autorka nazwała, po prostu Palantami. Ponadto mamy jeszcze Panów Odtłuszczonych Bezkofeinowych, Zagadki, Romantyków oraz Maniaków Technologii ale na koniec tego rozdziału i tak się dowiemy, że  w sumie nie ważne jak typ faceta z wymienionego wyżej przewodnika nam się trafi bo najważniejsze i tak są jego stopy, a konkretnie buty. Według autorki to właśnie w jaki sposób facet, nasza potencjalna dba o swoje buty mówi nam o nim wszystko.

Mała poręczna książeczka dla nie wymagających ale z całą pewnością bardzo zabawna i kto wie może przydatna jeśli ktoś jakaś czytelniczka planuje skuteczne łowy w piątkowe wieczory.

Książkę możesz kupić w internetowej księgarni Gandalf, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij tutaj

Reklama
(0)
Komentarze