Zaloguj
Reklama

Szansa na pokonanie raka!

Autorzy: Ryszard Grzebyk
Fot. Naturopath Opinion
(3)

Jeśli się złożyło, że ty lub ktoś z bliskich ma nowotwór, to pewno natychmiast pobiegłeś do onkologa, żeby się pozbyć tego paskudztwa. Gdy po serii operacji, naświetlań czy chemioterapii nie do końca udało się go zniszczyć, pewno wpadłeś w panikę i zacząłeś szukać wszystkich możliwości na jego pokonanie.

Reklama

Gdy jednak się to nie udało, to stwierdziłeś że medycyna naturalna nie może sobie z tą chorobą poradzić, czy aby na pewno tak jest?
Generalnie ludzie nie zdają sobie sprawy, że do życia i zdrowia nie są im potrzebne substancje chemiczne, tym bardziej że są dla organizmu totalnie obce i nie mamy odpowiednich enzymów na ich neutralizację i wyrzucenie z organizmu. Skoro tak się dzieje, a dzieje się na pewno bo potwierdzają to badania kliniczne, to te toksyny pozostające w organizmie niekorzystnie wpływają na metabolizm, system hormonalny, odpornościowy itd. Skoro więc zatrujesz swój organizm tymi substancjami które nie zawsze mogą sobie poradzić chociażby z nowotworem, to dlaczego uważasz że w tak zdegradowanym organizmie substancje naturalne na dodatek często użyte w byle jakiej kolejności miałyby pomóc? Czy wiesz, że około 60% leków chemioterapeutycznych  pochodzi z roślin? Pytanie więc dlaczego skutecznie nie pomagają w chemioterapii?

Odpowiedź jest bardzo prosta, z roślin z których produkuje się leki chemioterapeutyczne, izoluje się jedynie pojedyncze składniki, które najefektywniej niszczą komórki rakowe, a będąc wyizolowanymi równie skutecznie niszczą zdrowe komórki. Zupełnie inaczej dzieje się to w całym kompleksie ziołowym, gdzie daną substancję stymuluje, kontroluje, ogranicza, neutralizuje kolejnych kilkaset lub kilka tysięcy znajdujących się w niej związków. W efekcie przy umiejętnym stosowaniu takiego zioła nie następuje uszkodzenie zdrowych komórek, bo te są akurat zabezpieczane innymi składnikami zioła, a jego toksyczność w dużej mierze jest ukierunkowana jedynie na komórki rakowe. Jest to prawidłowość trudna do zrozumienia przez lekarzy i naukowców. Na dodatek jest zakaz stosowania tych ziół ze względu na znajdujące się w nich związki toksyczne niszczące komórki rakowe, ale już te same związki w leku chemioterapeutycznym na którym firma go produkująca zarabia krocie jest dopuszczone do stosowania…

Całe takie leczenie idzie na skróty łudząc się, że eliminacja guza równa się wyleczeniu z raka, nic bardziej mylnego, przecież coś spowodowało wzrost guza, więc jest on tylko efektem czegoś a nie głównym winowajcą. Jest to główny powód dla którego chemioterapia ma tak niską skuteczność, bo nie około 60% jak mówią nie znający faktów lekarze, ale tylko około 2,5% na co w serii książek o naukowo rozpoznanych przyczynach chorób autoimmunologicznych i raka, autor przytacza stosowane badania kliniczne to potwierdzające. Ta seria książek jest niespotykaną na skalę światową publikacją, teraz wydaną w języku polskim, opisującą cały łańcuch przyczynowo-skutkowy prowadzący do chorób w tym tych najbardziej groźnych. Nieznanie kolejności tego łańcucha owocuje właśnie niską skutecznością leczenia tych chorób bardziej na zasadzie a nóż się uda a nie na bazie sprawdzonej wiedzy! Wiedza zawarta w książkach doskonale wprowadza cię krok po kroku w zagadnienia leczenia przyczynowego tłumacząc na zasadzie wspinania się po drabinie, zdobywanie niezbędnej wiedzy w skutecznym leczeniu chorób. Im na wyższym jesteś stopniu, tym lepiej rozumiesz poprzednie, wzajemną kombinację zagrożeń wynikających z poprzednich szczebli i tym łatwiej wiesz w którym momencie należy rozpocząć leczenie by wyeliminować przyczynę, a tym samym uniemożliwić dalszą egzystencję choroby. Opisane są w niej rzeczywiste przyczyny chorób autoimmunologicznych w tym alergii, reumatyzmu, chorób auto-degeneracyjnych, nowotworów i wielu innych.

Podane są też co jest rzadkością w tego typu książkach rozwiązania na zagrożenia wynikające z danego szczebla rozwoju choroby w tym bardzo skuteczne w leczeniu nowotworów techniki tlenowe. Uczy ona dość odmiennego od tego zalecanego przez lekarzy przyczynowego zrozumienia i leczenia choroby bazującego na eliminacji przyczyn a nie objawów. Bardzo wielu naturopatów z USA i Kanady opracowywało przez całe dziesięciolecia to co jest zawarte w tych książkach. Cieszą się tam oni praktycznie takim samym statusem medycznym jak lekarze medycyny, co wyraźnie świadczy o ich wysokiej skuteczności w leczeniu chorób zwłaszcza autoimmunologicznych z którymi nowoczesna medycyna praktycznie sobie nie radzi. Teraz ta wiedza jest dostępna również tobie, chociaż wymaga ona intensywnego studiowania by dogłębnie ją zrozumieć, to jednak niewątpliwie może być jedyną która pozwoli pokonać te choroby w tym nowotwory.

Książkę możesz kupić TUTAJ

Reklama
(3)
Komentarze