Zaloguj
Reklama

Terapia doktora Gersona lekarstwem na raka?

Autorzy: Izabela Kletke
Warzywa
Fot. ojoimages
Warzywa
(5)

Pewna reklama głosiła kiedyś, że w sokach drzemie siła. W kontekście terapii antyrakowej opracowanej przez doktora Gersona, to stwierdzenie wydaje się mieć szczególny sens.

Reklama

Dr Max Gerson- jeden z największych geniuszy medycyny, jak go określił kiedyś Albert Schweitzer, laureat Nagrody Nobla, już 80 lat temu ogłosił światu, że odkrył naturę raka.

Jako przyczynę jego powstawania wymienił on takie powody jak zaburzenie równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym, postępujące zatrucie organizmu oraz ciągły i długotrwały niedobór składników odżywczych. Wszystkie te współwystępujące elementy powodują pojawienie się zespołu wyniszczenia tkanek, a w konsekwencji raka.

Bazując na powyższej wiedzy, dr Gerson opracował w ciągu ponad 35 lat swoich badań naturalną i, jak twierdzi, skuteczną metodę walki z rakiem, eliminującą nie tylko jego efekty, ale przede wszystkim przyczyny.

Terapia Gersona ukierunkowana jest na uruchomienie naturalnych tkwiących w każdym człowieku sił naprawczych i systemów obronnych, a jego podstawą jest świeża i ekologiczna żywność, soki owocowo-warzywnych, odpowiednio dobranej suplementacji oraz ciągłego oczyszczania organizmu z toksyn.

Terapię można prowadzić zaś samodzielnie w domu lub w jednej z kilku klinik doktora Gersona na całym świecie.
Więcej na temat omawianej terapii można przeczytać w książce autorstwa Charlotte Gerson i Beaty Bishop pt. „Terapia Gersona Leczenie raka i innych chorób przewlekłych”.

Piśmiennictwo

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze