Zaloguj
Reklama

Lekarze "blogują"

Lekarze
Fot. Pantherstock
(0)
– Młodzi i starzy doświadczają takich przeżyć, że starczyłoby na niejeden scenariusz serialowy. Czasem mamy wszystkiego dość, klniemy w kamienie, jak nas wykorzystują i mają za nic.
Reklama
– Młodzi i starzy doświadczają takich przeżyć, że starczyłoby na niejeden scenariusz serialowy. Czasem mamy wszystkiego dość, klniemy w kamienie, jak nas wykorzystują i mają za nic. Przypomnijmy teraz, jak to było w siermiężnych czasach – w taki sposób zachęca nowych użytkowników do korzystania z portalu www.blogilekarzy.pl - Marek Stankiewicz, redaktor naczelny Gazety Lekarskiej.

Portal www.blogilekarzy.pl uruchomiony został przy współpracy Gazety Lekarskiej, Rynku Zdrowia oraz Polpharmy. Umożliwia on każdemu lekarzowi oraz innym osobom profesjonalnie związanym z systemem opieki zdrowotnej dzielenie się swoimi opiniami w formie ogólnodostępnych blogów.

 „Lekarze rzadko mają okazję mówienia o sobie, o swojej pracy, pasjach, rzeczach zwykłych i niezwykłych, które im się przydarzyły, publicznie komentować bieżące wydarzenia. Blogilekarzy.pl to idealne miejsce, aby poznać innych i samemu zostać odkrytym. Wielu lekarzy pisze blogi, ale są one rozproszone w sieci, a przez to trudno je znaleźć. Dlatego zapraszamy do korzystania z platformy www.blogilekarzy.pl – czytamy na stronach pomysłodawców.
Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Rynek Zdrowia

Reklama
(0)
Komentarze