Zaloguj
Reklama

Forum: Rak piersi i narządów rodnych u kobiet

Temat: Wyczuwam guza w lewej piersi, czy to normalne? (12)

ulubione
  • Wyczuwam guza w lewej piersi, czy to normalne?
    Gość

Ostatnio badałam sobie piersi i wyczuwam mały guz w lewej. Czy jakaś z was miała podobne doświadczenie? Boję sie iśc do lekarza, jeszcze mi coś wykryje, mam dopiero 29 lat

• Reklama
    Gość

Podobno jest możliwe że sa jakieś guzki, ale niegroźne, jdak lepiej idź sprawdzić na badania.

Gość

Ja się nie badam nic a nic

• Reklama
    Gość

Nic co odstaje poza nosem nie jest normalne warto uderzyć do lekarza - zrób badania i będziesz miała spokój.

Gość

Też tak miała i to jakis torbiel to był który sie wchłonął idz zbadaj sie bo jestesmy pacjentkami a nie lekarzami

Gość

Wszystkie kobiety wcześniej czy później znachodzą zgrubienia w piersiach. Nic strasznego w tym niema. radze poczytać fachowa literaturę a nie słuchać reklamy.

Gość

Wszystkie kobiety wcześniej czy później znachodzą zgrubienia w piersiach. Nic strasznego w tym niema. radze poczytać fachowa literaturę a nie słuchać reklamy.

Jeżeli czujesz guza ...jak go masz to go czujesz. To jest normalne. Nienormalne jest to że siedzisz na forum a nie w poczekalni do lekarza. Masz 29 lat i z takim pomyślunkiem możesz nie doczekać 39.

Gość

Jestem ciekaw czy osoba rozpoczynajaca watek byla na badaniu.

Gość

też jestem ciekawa, bo równiez mam zgrubienia w piersiach i bardzo czesto bola (może jeden dzień na miesiąc bez odczuwania ich), nie wiem czy to czasem nie jest wina plastrów anty, ale mam je dopiero od miesiąca, a dyskomfort odczuwam od 4msc. niewygodny jest nawet cieniutki biustonosz.
    byłam ost u gina, ale zapomniałam mu powiedziec o tym, bo przejełam się strasznie cytologią.

Reklama
Zobacz inne dyskusje