Szanowni Państwo, jestem studentem kierunku dietetyka, o specjalności dietetyka...
Forum: Onkologia - forum dla rodziny i pacjenta
Temat: Badanie do pracy magisterskiej - będę bardzo wdzięczna za wypełnienie (1)
- https://www.forumonkologiczne.pl/forum/badanie-do-pracy-magisterskiej-bede-bardzo-wdzieczna-za-wypelnienie/watek/1515227/1.html#p1515227https://www.forumonkologiczne.pl/forum/badanie-do-pracy-magisterskiej-bede-bardzo-wdzieczna-za-wypelnienie/watek/1515227/1.html Badanie do pracy magisterskiej - będę bardzo wdzięczna za wypełnienie Gość
Dzień dobry
Nazywam się Ewelina Lewandowska, jestem studentką psychologii na Uniwersytecie SWPS i słuchaczką Szkoły Psychoterapii CBT. Prowadzę badania do pracy magisterskiej dotyczące satysfakcji z życia i elastyczności psychologicznej osób chorych onkologicznie. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety z linku poniżej. Badanie jest całkowicie anonimowe, składa się z metryczki i 4 kwestionariuszy a ich wypełnienie zajmuje około 15 minut.
Wiem, że prośby o udział w badaniu są zapewne liczne, jednak w aktualnej sytuacji reżimu sanitarnego i znacznego ograniczenia kontaktów mam sporą trudność w doprowadzeniu badania do końca. Dodatkowo mam nadzieję, że wyniki tych badań będą mogły pomóc w najbardziej optymalnym dopasowaniu metod i narzędzi psychoterapeutycznych do potrzeb osób chorych na nowotwór.
Będę wdzięczna za każdą wypełnioną ankietę:
psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_1S5OT1TJjaAg193 - Gość
- Uprzejma prośba
- Onko-Joga Bydgoszcz
ONKO-JOGA W BYDGOSZCZYONKO-JOGA to najnowszy, specjalistyczny kierunek jogi. Korzysta z...
- Prośba o wypełnienie ankiety - chorzy na raka jelita grubego
Szanowni Państwo, jestem studentem kierunku dietetyka, o specjalności dietetyka...
- Rokowiak. Nowotwór płuca.
Witam serdecznie. Czy ten wynik histopatologii oznacza raka złośliwego? Materiał...